Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFI MAN - sprawne, planarne słuchawki Ananda (10.07.2018)

Do sprzedaży weszły nowe słuchawki planarne Ananda amerykańskiej marki HiFiMAN. Cena na naszym rynku wynosi 4.295 zł (dystrybucja Rafko).

Na tle innych słuchawek planarnych model Ananda wyróżnia się stosunkowo wysoką skutecznością równą 103dB. To pozwala używać te słuchawki nie tylko ze specjalizowanymi wzmacniaczami, ale także z odtwarzaczami przenośnymi i telefonami wyposażonymi w lepsze jakościowo układy wyjściowe o wyższej mocy.

Zastosowano bardzo cienką membranę zapewniającą błyskawiczną odpowiedź impulsową. Słuchawki wyposażone są w asymetryczne nausznice dopasowane do anatomicznego kształtu małżowin usznych, aby zapewnić wygodę podczas odsłuchu. Pałąk jest wykonany z metalu i pasa ekoskóry. Na wygodę użytkowania wpływa również masa (399g), obniżona o 20 gramów w stosunku do topowych HiFi MAN HE-1000. Złącza 3.5mm jack zastosowane w słuchawkach Ananda zostały przeprojektowane tak, by zwiększyć ich wytrzymałość.

Dane techniczne HiFi Man Ananda:

[zdjęcie słuchawek HiFi Man Ananda]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl