Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KEF - Maidstone, nowy model flagowy (8.03.1999)

Z pomocą intensywnego modelowania komputerowego KEF opracował swój nowy model flagowy pod nazwą Maidstone (jest on też znany jako Reference Series Model 109). Nazwa zestawu jest więc taka sama jak nazwa miasta, w którym firma powstała i w którym nadal działa.

Jest to czterodrożna kolumna podłogowa typu bass-reflex. Częstotliwości podziłu przypadają na 100, 400 i 2.800 Hz. Zawiera trzy osobne obudowy. Swoje własne obudowy mają głośnik niskotonowy o średnicy 375 mm oraz nisko-średniotonowy o średnicy 250 mm. Oba te głośnik imają membrany z nasączanego papieru oraz układy magnetyczne z krótką cewką w długiej szczelinie. Trzecia obudowa mieści koncentryczny system Uni-Q piątej generacji. Na głośnik Uni-Q składają się: 1-calowa kopułka tekstylna i 6-calowa membrana z wypełnionego polipropylenu. Intensywnie wzmocniona obudowa ma objętość 145 litrów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl