Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

XAVIAN - kolumny podłogowe Deliziosa (27.06.2018)

Do sprzedaży weszły podłogowe kolumny Xavian Deliziosa. Są to zestawy podobne do wcześniejszego modelu Delizia, ale znacznie udoskonalone. Cena za wersje pokryte lakierem kryjącym (white, black, grey) wynosi 4.490 zł za parę. Wersje fornirowane (natural oak, dark oak) kosztują 4.790 zł. Dystrybucję w Polsce prowadzi Moje Audio.

Deliziosa to zestaw 2,5-drożny. Obudowa jest wykonana z płyt 21mm. Wylot aluminiowego tunelu bass-reflex znajduje się z przodu aby ułatwić ustawienie kolumn. Dolna część obudowy jest wypełniana piaskiem. Maskownica jest utrzymywana przy pomocy magnesów. Kolumny mają pojedynczą parę terminali typu bananowego, a same wtyki bananowe są załączane w zestawie.

Zastosowano dwa produkowane we Włoszech głośniki niskośredniotonowe marki AudioBarletta o rozmiarze 150mm. Mają one polipropylenową membranę z papierową kopułką przeciwpyłową i według materiałów producenta charakteryzują się wysoką liniowością. Głośnik wysokotonowy marki AudioBarletta także jest produkowany we Włoszech. Ma on 26-milimetrową kopułkę z impregnowanego jedwabiu.

Dane techniczne kolumn Xavian Deliziosa:

[zdjęcie zestawow głośnikowych Xavian Deliziosa]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl