Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

XAVIAN - nieduże kolumny podstawkowe Bon Bonus (25.06.2018)

Kilka lat temu, na przełomie lat 2012-2013 Xavian wprowadził do oferty model o nazwie Bonbonus (pisane jednym słowem). Teraz na rynek wszedł następca o podobnej nazwie, czyli Bon Bonus (pisane dwoma słowami).

Bon Bonus to bazowy model w ofercie firmy. Wersje wykończone lakierem kryjącym (white, black, grey) kosztują 2.990 zł za parę. Natomiast wersje fornirowane (natural oak, dark oak) kosztują 3.190 zł. Dystrybucję prowadzi Moje Audio.

Ogólna koncepcja użytkowa i techniczna jest taka sama jak u poprzednika, ale Bon Bonus to nowa konstrukcja. Obudowa jest większa, wykonana z płyt 21mm, bardzo sztywna i ma nowe wytłumienie. Tak jak poprzednio wyloty aluminiowych tuneli bass-reflex znajdują się z przodu aby ułatwić ustawienie kolumn. Maskownica jest utrzymywana przy pomocy magnesów. Kolumny mają pojedynczą parę terminali typu bananowego. W zestawie są załączane wtyki bananowe.

Zastosowano nowy, produkowany we Włoszech głośnik niskośredniotonowy marki AudioBarletta. Ma on rozmiar 150mm, polipropylenową membranę z papierową kopułką przeciwpyłową, odlewany kosz i według materiałów producenta charakteryzuje się wysoką liniowością. Głośnik wysokotonowy marki AudioBarletta także jest produkowany we Włoszech. Ma on 26-milimetrową kopułkę z impregnowanego jedwabiu.

Dane techniczne kolumn Xavian Bon Bonus:

[zdjęcie kolumn Xavian Bon Bonus]
[zdjęcie kolumn Xavian Bon Bonus - paleta opcji wykończenia]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl