Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PERREAUX - zmiana właściciela firmy (21.06.2018)

Nowozelandzka firma Perrreaux zmieniła właściciela. Należy ona teraz do Edwina Niemana, przedsiębiorcy działającego w branży elektronicznej.

Firma Perreaux działa już kilkadziesiąt lat. Założył ją w 1974 roku Peter Perreaux. W pierwszych latach produkowano zarówno sprzęt pro-audio jak i domowe hi-fi. Pomimo dużej odległości Nowej Zelendii od Europy czy Ameryki z czasem firma powiększała swój eksport.

W roku 1998 firmę przejął Martin van Rooyen. Nowy szef nie zmienił charakteru Perreaux. Głównym celem pozostała produkcja sprzętu hi-fi o jak najlepszym brzmieniu. Firma pozostała też przedsięwzięciem typowo specjalistycznym, pomimo sporej wielkości sprzedaży.

Edwin Nieman to urodzony w Holandii inżynier elektronik. Od wielu lat mieszka on w Nowej Zelandii i jest właścielem firmy Kamahi Electronics. Kamahi ma siedzibę w miejscowości Dunedin i zajmuje się projektowaniem oraz produkcją różnego rodzaju urządzeń elektronicznych dla różnych branż i w różnych krajach. W Kamahi pracuje 20 inżynierów elektroników.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl