Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - druga generacja słuchawek M6 PRO (20.06.2018)

Do sprzedaży weszła druga generacja dousznych słuchawek M6 PRO amerykańskiej firmy MEE Audio. M6 PRO należały do najpopularniejszych modeli amerykańskiego producenta i sprzedawały się w ilości przekraczającej 100.000 sztuk rocznie. Cenę M6 PRO 2nd Generation ustalono na 269 zł (dystrybucja Rafko).

MEE Audio M6 PRO 2nd generation mają nową, ultracienką membranę o grubości 5 mikronów i superlekką aluminiową cewkę. W stosunku do poprzednika brzmienie zostało jeszcze dopracowane przez dokładniejsze dostrojenie w paśmie powyżej 2.000Hz.

Wykorzystywany jest opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu, co w połączeniu z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym, bezpieczniejszym dla słuchu poziomie głośności. Oprócz tego zapewnia to wygodne i bezpieczne ułożenie w uchu, które nie wymaga ciągłych poprawek i nie powoduje uczucia wypadania słuchawki.

Druga generacja M6 PRO ma bogatsze wyposażenie: dwa komplety okablowania - jeden do odsłuchu scenicznego lub audiofilskiego, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). W komplecie znajduje się także przejściówka na duży jack 6.3mm.

Słuchawki są odporne na pot i wodę (certyfikat IPX5), a także wyposażone w gniazda pozwalające na samodzielną wymianę kabla w przypadku jego uszkodzenia. Druga generacja M6 PRO posiada przeprojektowane złącza, które pewniej spinają słuchawki i pozwalają na swobodny dobór kabla od niezależnego producenta. Sam kabel został wewnętrznie wzmocniony przed przełamaniami i zabezpieczony przed wyrwaniem zarówno od strony słuchawek jak i wtyku.

[zdjęcie słuchawek Mee Audio M6PRO 2nd generation]
[zdjęcie słuchawek Mee Audio M6PRO 2nd generation - akcesoria]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl