Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - Rafko nowym polskim dystrybutorem (12.06.2018)

Od dnia 1 czerwca 2018 firma Rafko Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem francuskiej marki Triangle w Polsce. Wszystkie produkty Triangle są dostępne od ręki w sprzedaży detalicznej. Na witrynie internetowej Rafko wkrótce ma być uruchomiona osobna sekcja poświęcona marce Triangle.

Aktualna oferta produktowa Triangle jest podzielona na kilka serii: Elara, 902, Esprit EZ, Genese, Signature i Magellan. Produkcja serii Magellan oraz Signature odbywa się we Francji.

Triangle to przedsiębiorstwo istniejące od 35 lat. Charakterystyczne dla Triangle rozwiązania techniczne to wysokotonowe głośniki tubowe z tytanową membraną, a także dedykowane głośniki średniotonowe wykorzystujące membrany z powlekanych włókien celulozowych.

Niektóre modele Triangle to kolumny bipolarne (Magellan Grand Concert, Magellan Concert, Magellan Quatuor, Australe Esprit EZ). W ofercie znajdują się bliźniacze z wyglądu serie: Signature oraz Genese. Chociaż łączy je wygląd, to różnią się miejscem produkcji, technologią przetworników, obudową i jej wykończeniem.

Triangle korzysta z bogatego zaplecza do projektowania kolumn. Wśród najważniejszych narzędzi można wymienić: laserowy system pomiaru zniekształceń Klippela, drukarki przestrzenne i narzędzia do budowy prototypów, najnowsze oprogramowanie CAD, system pomiaru akustycznego MLSSA, elektroakustyczny system pomiarowy CLIO.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl