Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUNDMAGIC - słuchawki Bluetooth P22BT oraz ES20BT (11.06.2018)

Na nasz rynek weszły dwa modele niedrogich słuchawek Bluetooth marki Soundmagic. Nauszne P22BT oraz douszne ES20BT opierają się na swoich przewodowych poprzednikach. Dystrybucję prowadzi firma MIP.

SoundMagic ES20BT (cena 149 złotych) to sportowe słuchawki douszne. Metalowe korpusy mają zapewnić trwałość i wytrzymałość. Producent zapewnia, że słuchawki są komfortowe nawet przez długi czas aktywności fizycznej. Zastosowanie silikonowych końcówek dousznych zwiększa wygodę korzystania oraz bezpieczeństwo uszu. ES20BT są odporne na pot i wilgoć. Stosunkowo duży pilot z 3 przyciskami pozwala na wygodne sterowanie muzyką czy odbieranie połączeń. Akumulator zapewnia do 6 godzin odtwarzania lub 4-5 godzin rozmów. W stanie czuwania słuchawki są w stanie pozostać 200 godzin.

Dane techniczne słuchawek ES20BT:

Nauszne słuchawki P22BT (cena 199 złotych) są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Mają składaną konstrukcję, co ułatwia ich spakowanie. Czas pracy na bateriach sięga do 20 godzin, a czas w trybie czuwania wynosi do 640 godzin. P22BT można też uzywać bez zasilnia jako zwykłe słuchawki przewodowe korzystając z załączonego w komplecie kabla. Miękkie poduszki z jednej strony poprawiają izloację od dźwięków zewnętrznych, a z drugiej mają zapewnić komfort. Obrotowe nauszniki dodatkowo pomagają w dopasowaniu uszu użytkownika. W korpusie słuchawek umieszczono mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych. Do komunikacji z telefonami oraz innymi urządzeniami audio wykorzystano technologię Bluetooth 4.1 oraz NFC.

Dane techniczne słuchawek P22BT:

[zdjęcie słuchawek Soundmagic ES20BT]
[zdjęcie słuchawek Soundmagic P22BT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl