Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - wokółuszne słuchawki AH-D5200 i AH-D1200 (6.06.2018)

Denon zaprezentował dwa nowe modele słuchawek wokółusznych. Model AH-D5200 należy do klasy premium, natomiast AH-D1200 plasuje się w średnim przedziale cenowym. Słuchawki objęte są dwuletnią gwarancją, a dystrybucję prowadzi Horn Distribution.

Konstrukcja słuchawek AH-D5200 (cena 1.999 złotych) opiera się na aluminiowym odlewie. Obudowy z drewna zebrawood zmniejszają niepożądane rezonanse i nadają też słuchawkom elegancki wygląd. Poduszki z miękkiej ekologicznej skóry wypełnione są pianką z funkcją pamięci.

Wykonane w Japonii przetworniki FreeEdge o średnicy 50mm to autorska konstrukcja Denona. Ich materiały dobrano tak by uzyskać wysoką sztywność i niską masę, a także zminimalizować zniekształcenia w membranie. Przetworniki są montowane na przegrodach z żywicy co redukuje drgania.

Słuchawki można złożyć (mechanizm Swivel Axis). W zestawie jest odłączany kabel długości 3m zakończony wtykiem 3,5mm, a także przejściówka na jack 1/4 cala i pokrowiec.

Dane techniczne AH-D5200:

Słuchawki AH-D1200 (cena 649 złotych) też wykorzystują aluminiowy odlew jako główną część konstrukcji. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne. Jest wersja czarna, a także wersja łącząca brąz, mosiądz i biel. Poduszki z miękkiej ekologicznej skóry wypełnione są pianką z funkcją pamięci.

Zastosowano przetworniki 50mm własnej konstrukcja Denona. Kabel jest odłączany. Można zastosować zwykły kabel lub też kabel z mikrofonem i trójprzyciskowym pilotem. Oba kable mają długośc 1,3m. Słuchawki można złożyć, a w zestawie załączane jest etui.

Dane techniczne AH-D1200:

[zdjęcie słuchawek Denon AH-D5200]
[zdjęcie słuchawek Denon AH-D1200]
[zdjęcie słuchawek Denon AH-D1200 - białe, złożone]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl