Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

POLK AUDIO, DEFINITIVE TECHNOLOGY - zmiana polskiej dystrybucji (5.06.2018)

Z początkiem czerwca 2018 nastąpiła zmiana organizacji polskiej dystrybucji amerykańskich marek Polk Audio i Definitive Technology. W obu przypadkach wyłączną dystrybucję przejęła firma Horn Distribution.

Zarówno Polk Audio jak i Definitive Technology należą do grupy Sound United. Sound United jest działem firmy DEI Holdings, posiadającej rozbudowane portfolio produktów audio. Grupę Sound United tworzą marki: Denon, Marantz, Polk Audio, Definitive Technology, Polk BOOM, HEOS by Denon, oraz Boston Acoustics.

Firma Polk Audio została założona w 1972 roku i jest obecnie znaczącym na rynku amerykańskim producentem głośników kina domowego, a także soundbarów, słuchawek, głośników bezprzewodowych, głośników przenośnych oraz wzmacniaczy i innych produktów audio. W listopadzie 2017 Horn rozpoczął dystrybucję części oferty Polk Audio, w której znajdowały się wyłącznie soundbary i głośniki przenośne Bluetooth. Od teraz oferta ta obejmuje wszystkie linie asortymentowe głośników Polk Audio, także głośniki instalacyjne.

Marka Definitive Technology działa od 1990 roku i znana jest z głośników do domowych systemów audio oraz kina domowego. Bogata oferta zestawów głośnikowych Definitive Technology jest podzielona na kilka serii (BP Series, Demand Series, Mythos, Procinema, Ultimate, Disappearing, All-weather). Oferta Horna obejmuje wszystkie linie asortymentowe głośników Definitive Technology, także głośniki instalacyjne.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl