Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDNOTE - PSU-10, zewnętrzny zasilacz dla przedwzmacniacza gramofonowego PH-10 (4.06.2018)

Włoska firma Gold Note wprowadziła do oferty osobny zasilacz PSU-10, który przeznaczony jest do współpracy z przedwzmacniaczem gramofonowym PH-10. Cena urządzenia to 3.900 złotych (dystrybucja Delta Audio).

Jak podaje producent do wykonania PSU-10 wykorzystano najwyższej jakości podzespoły dedykowane do audio. Dzięki zastosowaniu PSU-10 polepsza się poziom jakości uzyskiwanej z przedwzmacniacza PH-10. Obudowa PSU-10 jest wykonana ze szczotkowanego, anodyzowanego aluminium i oferowana w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i złotym.

PSU-10 ma cztery linie zasilajace. Dla układów cyfrowych są to +12V i +5V. Dla układów analogowych są to dwie linie wysokoprądowe +/-14V. Wszystkie napięcia mają nieskoszumną stabilizację.

W wysokoprądowych sekcjach generujących napięcia dla układów analogowych zastosowano topologię zasilacza z dwoma dławikami. Takie układy są zarówno dla dodatniego jak i ujemnego napięcia. Układy dławikowe bardzo skutecznie filtrują sygnały z linii zasilających i izloują przedwzmacniacz PH-10 od zakłóceń. PSU-10 łącznie wykorzystuje 4 transformatory, z czego 3 są wykorzystywane tylko do generacji napięć zasilajacych. Jeden transformator współracuje z filtrami indukcyjnymi.

Dane techniczne Goldnote PSU-10:

[zdjęcie zasialcza Goldnote PSU-10]
[zdjęcie zasialcza Goldnote PSU-10 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl