Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ENLIGHTENED AUDIO DESIGNS - nowe komponenty do kina domowego (25.10.2001)

Produkowany od 1995 roku procesor AV firmy Enlightened Audio Designs TheaterMaster-8 został poddany kolejnym zmianom konstrukcyjnym. W tej chwili jest on przystosowany do współpracy z formatami 8-kanałowymi (7.1) Dolby Digital Surround EX oraz DTS-ES. Osiągalne są dwie wersje procesora: Ovation-8 i Signature-8. Wersja Signature-8 wykorzystuje płytkę na bazie tworzywa Arlon25N oraz lepsze komponenty pasywne takie jak choćby precyzyjne rezystory 0.1% NiCr. Obydwa urządzenia mają bardzo szerokie możliwości funkcjonalne i modularną budowę ułatwiajacej przyszłe udoskonalenia.

Nowe wzmacniacze EAD - PowerMaster 8000 i PowerMaster 9000 - są także przystosowane do pracy z dźwiękiem 8-kanałowym. PowerMaster 8000 oferuje 160 W mocy na kanał. Jest on skalowalny, można go zamówić w wersji 2, 4, 6 lub 8 kanałowej. Dodatkowe kanały mogą być dodane w dowolnej chwili. Na wyposażeniu są zarówno wejścia symetryczne jak i niezrównoważone. PowerMaster 9000 ma taką samą konstrukcję i takie same możliwości funkcjonalne ale może dostarczyć 250 W mocy na kanał.

Ultra to odtwarzacz DVD-Audio. Jest on przystosowany do wielu formatów, włączając w to: DVD-Audio, DVD-Video, DTS, Dolby Digital, DVD-RAM, DVD-R, CD-R, CD-R/W, Video CD i MP3.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl