Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIJIRI - kabel głośnikowy H-SLC "Million" (16.05.2018)

W ofercie firmy Combak Corporation sprzedającej swoje wyroby między innymi pod markami Harmonix i Hijiri słowo "Million" w nazwie zarezerwowane jest dla najlepszych modeli. Kolejną konstrukcją z tej grupy opracowaną przez pana Kiuchi-San jest kabel głośnikowy Hijiri H-SLC "Million". Polską dystrybucję prowadzi Moje Audio.

H-SLC został dostrojony w toku długotrwałych prac projektowych, które w tym przypadku trwały trzy lata. Kabel ten ma zapewniać szczytową jakość dźwięku pod każdym względem. Jak podaje producent przy dostrajaniu kierowano się zasadą płynnego przepływu mocy i szerokopasmowej równowagi. Kabel jest produkowany z najlepszych materiałów, poszczególne egzemplarze są wykonywane kolejno jeden po drugim. Przewodnik został opisany jako indywidualnie zaprojektowany i specjalnie wyprodukowany rodzaj miedzi. Konektory widełkowe wykonano z najczystszej miedzi PCOCC powleczonej srebrem. Kabel ma oznaczoną kierunkowość. Firmowy opis kabla podkreśla, że jakość dźwięku poprawia się wraz z długością czasu użytkowania.

Standardowa oferta obejmuje długości 1,5m, 2m, 2,5m oraz 3 metry, ale można też zamówić dłuższe kable. Ceny za wybrane warianty są następujące:
H-SLC Million 2,0m .... 29.990 zł
H-SLC Million 2,5m .... 32.990 zł
H-SLC Million 3,0m .... 35.490 zł

[zdjęcie kabla głośnikowego Hijiri H-SLC "Million"]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl