Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRO-JECT - system audio Juke Box S2 zbudowany na bazie gramofonu (15.05.2018)

Firma Pro-Ject wprowadziła na rynek kompletny system audio Juke Box S2 Stereo Set. Jego głównym elementem jest gramofon, w obudowie którego znalazł się wzmacniacz oraz moduł do odbioru sygnału audio przez Bluetooth. Opcjonalnie można też w zestawie kupić parę kolumn głośnikowych.

Juke Box S2 to droższy krewniak wprowadzonego już wcześniej Juke Box E. Tym razem zastosowano lepszy akrylowy talerz oraz lepszą wkładkę Pick-it 25A. Ramię 8,6cala jest wykonane z aluminium i ma szafirowe łożyska. Gramofon ma napęd paskowy z silnikiem synchronicznym i silikonowym paskiem. Do wyboru są dwie ręcznie zmieniane prędkości obrotowe, 33 oraz 45 obrotów na minutę. Główne łożysko ze stali nierdzewnej ma panewkę z brązu.

Wbudowany wzmacniacz ma moc 2*50W/4Ω. Oprócz terminali głośnikowych do dyspozycji są też trzy wyjścia na gniazdach RCA. Są to kolejno: wyjście z poziomem gramofonowym, liniowe stałopoziomowe i wyjście z regulowanym poziomem. Na tylnej ściance umieszczono gniazdo do podłączenia anteny Bluetooth. Jest też wejście liniowe do podłączenia zewnętrznego źródła analogowego.

W zestawie załączany jest zasilacz, pokrywa, pilot zdalnego sterowania, kable i stopki antywibracyjne.

Dostępne są dwa rodzaje wykończenia: orzech i eukaliptus. Na rynku brytyjskim system Juke Box S2 Stereo Set razem z kolumnami Speaker Box 5 S2, stopkami izolacyjnymi i kablami kosztuje 999 funtów. Sam gramofon z elektroniką można też kupić oddzielnie za 699 funtów czy też 799 Euro.

[zdjęcie systemu gramofonowego Pro-Ject Juke Box S2]
[zdjęcie systemu gramofonowego Pro-Ject Juke Box S2 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl