Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TCI CABLES - bogata gama kabli w dystrybucji Trimexu (14.05.2018)

Trimex wprowadził do swojej oferty przewody marki TCI Cables (True Colours Industries). Firma TCI Cables ma siedzibę w Wielkiej Brytanii. Kable TCI są produkowane od ponad 25 lat. Pierwszy produkt to interkonekt Cobra. Został oryginalnie zaprojektowany w 1993 roku i wciąż pozostaje w ofercie, choć był udoskonalany przez lata, to pozostaje w dużej mierze wierny oryginalnemu projektowi.

Jak podają firmowe materiały kable TCI wykorzystują technologie stosowane branży lotniczo-kosmicznej co ma zagwarantować zarówno wysoką jakość jak też i bardzo długą trwałość. Przy zachowaniu czystości styków 20-letni kabel powinien brzmieć równie dobrze jak nowy. TCI Cables nie tylko projektuje kable, ale także wtyki, które realizują połączenie. Obejmuje to wtyki sieciowe, wtyki RCA i 4mm wtyki głośnikowe.

Wszystkie produkty TCI Cables są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją dla pierwszego nabywcy. Gwarancja obejmuje produkt z wadami produkcyjnymi, ale nie obejmuje przypadkowego uszkodzenia, niewłaściwego użycia lub jakiegokolwiek innego rodzaju nadużycia.

Większość interkonektów ma standardową długość 0,6 m i 1,0 m. W przypadku kabli AV są to długości 1m, 2m, 3m i 5m. Natomiast kable zasilające mają długości od 1m do 3m (przyrosty co 0,5m). Kable głośnikowe mają długość 3m, 4m, 5m i 6m. TCI zapewnia też niestandardowe opcje w większości swoich produktów. W sprawie różnych długości i nietypowych zakończeń należy się skontaktować ze sprzedawcą.

Aktualna oferta obejmuje:

[zdjęcie interkonektu TCI Cobra II]
[zdjęcie kabla głośnikowego TCI Sidewinder]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl