Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SHURE - koniec produkcji wkładek gramofonowych (5.05.2018)

Amerykańska firma Shure wydała komunikat o zakończeniu produkcji wkładek gramofonowych latem bieżącego roku. Według komunikatu w ostatnich latach zachowanie wysokich standardów wkładek stało się coraz trudniejszym zadaniem. Firma nie widzi już możliwości produkcji wkładek zapewniających wysoką jakość i niezawodność przy zachowaniu odpowiedniego poziomu kosztów.

Wkładki Shure są szczególnie cenione przez DJ-ów, ale nie brakuje też modeli adresowanych na domowy rynek audiofilski. Jak na razie wkładki są jeszcze dostępne w sprzedaży. W produkcji pozostaje cały pozostały asortyment Shure. W komunkacie ogólnikowo wspomniano też o planach wzbogacenia oferty o nowe kategorie produktów audiofilskich.

Shure to firma z dużymi tradycjami, założona w 1925 roku. Znana jest jako producent mikrofonów, słuchawk, wkładek gramofonowych i elektroniki audio, zarówno na rynek profesjonalny jak i domowy. Centrala znajduje się w miejscowosci Niles, w stanie Illinois. Oprócz tego Shure ma w wielu krajach swoje placówki czy to produkcyjne czy handlowe, łącznie jest ich ponad 30.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl