Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COWON - odtwarzacze przenośne Plenue J oraz Plenue V (25.04.2018)

Na nasz rynek weszły ostatnio dwa odtwarzacze przenośne koreańskiej marki Cowon, modele Plenue J oraz Plenue V. Polską dystrybucję prowadzi MIP.

Cowon Plenue J (cena 1.199 złotych) posiada wiele cech modelu Plenue D. Charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem. Ma smukłą obudową z metalowym korpusem. Grubości wynosi mniej niż 1cm i a masa to tylko 78g. Zainstalowane jest wyjście słuchawkowe typu mini-jack 3,5mm. Regulacja głośsności ma 100 poziomów. Pomimo niedużej budowy, wbudowana bateria litowo-polimerowa pozwala na odtwarzanie do nawet 50 godzin w przypadku plików MP3. Urządzenie odtwarza większość popularnych formatów audio. Formaty FLAC, WAVAIFF, ALAC są obsługiwane w rozdzielczościach do 192kHz/24bity. Dźwięk można kształtować według swoich preferencji poniewż Plenue J posiada wszystkie technologie dźwiękowe zastosowane w pozostałych modelach serii Plenue oraz rozwiązania znane z innych urządzeń Cowona. Odtwarzacz dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: złotawej (jupiter gold) i srebrnej (misty ocean).

Dane techniczne Cowon Plenue J:

Cowon Plenue V (cena 1.299 zł) zwraca uwagę kilkoma skośnie ustawionymi ściankami, co nadaje urządzeniu charakrekterystyczny wygląd. Obudowa jest metalowa. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czerwona (Formula Red) i srebrna (Frozen Silver). Zainstalowane jest wyjście słuchawkowe typu mini-jack 3,5mm. Regulacja głośsności ma 140 poziomów. Wbudowana bateria litowo-polimerowa pozwala na odtwarzanie do 41 godzin w przypadku plików MP3. Plenue V został wyposażony w przetworniki CA Cirrus Logic CS43131. Użytkownik ma do wyboru 5 filtrów cyfrowych, co pozwala na subtelne zmiany charaktru brzmienia. Poza tym wyposażenie obejmuje bogaty zestaw narzędzi do kształtowania brzmienia (JetEffect5, korektor, BBE+, efekty specjalne). Formaty FLAC, WAVAIFF, ALAC są obsługiwane w rozdzielczościach do 192kHz/24bity.

Dane techniczne Cowon Plenue V:

[zdjęcie odtwarzacza Cowon Plenue J]
[zdjęcie odtwarzacza Cowon Plenue V]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl