Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&O PLAY - bezprzewodowy, przenośny głośnik Beoplay P6 (18.04.2018)

Począwszy od 23 kwietnia 2018 do sprzedaży wejdzie przenośny głośnik Beoplay P6. Będzie on dostępny w dwóch kolorach (Black, Natural). Cenę detaliczną ustalono na 1.699 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Jak wiele poprzednich modeli tej marki, ten też ma szatę wzorniczą autorstawa projektantki Cecilie Manz. Anodowana i piaskowana, aluminiowa obudowa ma charakterystyczny, groszkowany wzór otworów i zapewnia 360-stopniowe rozproszenie dźwięku. Beoplay P6 ma dwuwarstwowy skórzany pasek. Konstrukcja jest odporna na kurz oraz zachlapanie.

Prosty interfejs został zaprojektowany w nawiązaniu do systemu dźwiękowego Bang & Olufsen Beomaster 6000. Beoplay P6 wyposażony został w zintegrowane, elastyczne przyciski wytłoczone w aluminiowej obudowie. Pomiędzy przyciskami znajdują się drobne nacięcia. Częścią interfejsu jest przycisk OneTouch, który umożliwia korzystanie z inteligentnych funkcji. Wbudowany jest dookólny, elektretowy mikrofon, można korzystać z Siri lub Asystenta Google w telefonie, odbierać połączenia lub przełączać się pomiędzy ustawieniami ToneTouch za pomocą aplikacji Beoplay, aby uzyskać spersonalizowane brzmienie.

Głośnik został dostrojony przez inżynierów dźwięku Bang & Olufsen. Zwrotnica pracuje w dziedzinie cyfrowej. Można połączyć dwa egzemplarze P6 w bezprzewodowo pracującą parę stereo.

Beoplay P6 ma trójkanałowy wzmacniacz klasy D dostarczający 36W do głośnika niskotonowego oraz 2*30W do przetworników szerokopasmowych. Zastosowano też układ DSP do cyfrowego przetwarzania sygnału według algorytmów zaprojektowanych przez firmę Bang & Olufsen, co służy efektywnemu zarządzaniu energią. Zapewnia to maksymalizację czasu odtwarzania przy zasilaniu z baterii, a systemy ochrony gwarantują, że żadna część systemu nie zostanie uszkodzona przez przeciążenie, niezależnie od poziomów głośności.

Beoplay P6 oferuje czas odtwarzania do 16 godzin przy umiarkowanym poziomie głośności. Wbudowany akumulator ma pojemność 2600mAh i jego naładowanie trwa około 3 godzin. W zestawie znajduje się kabel USB-C do ładowania.

Dane techniczne Beoplay P6:

[zdjęcie głośnika B&O Play Beoplay P6]
[zdjęcie głośnika B&O Play Beoplay P6 - widok od góry]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl