Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ERZETICH AUDIO - Phobos i Mania, dwa modele słuchawek słoweńskiej firmy (11.04.2018)

Firma Erzetich Audio ze Słowenii do tej pory specjalizowała się we wzmacniaczach słuchawkowych. Teraz oferta została poszerzona o dwa modele słuchawek, Phobos oraz Mania.

Erzetich Audio działa od 2012 roku i zajmuje się krótkoseryjną produkcją. Jej założycielem i szefem jest Blaz Erzetic. W tych krajach gdzie firma nie ma dystrybutora prowadzona jest bezpośrednia sprzedaż przez producenta.

Nowe słuchawki mają kilka cech wspólnych. Do wykonania muszli wykorzystywane jest drewno lipy. Muszle mają kształt ośmioboku. Słuchawki są w dużej mierze produkowane ręcznie. Charakterystyczne wykończenie daje efekt postarzonego drewna, co powoduje, że każdy egzemplarz wygląda nieco inaczej. Do produkcji słuchawek nie są wykorzystywane materiały pochodzenia zwierzęcego. Poduszki wykorzystują sztuczną skórę (leatherette), a pałąk materiał podobny do gumy.

W modelu Phobos zastosowano przetworniki planarne. Są to słuchawki otwarte. Producent podkreśla szczególnie zdolność tego modelu do reprodukcji szczegółów, odtwarzania klasyki i jazzu.

Mania wykorzystuje przetwornik dynamiczny z membraną powlekaną tytanem. Są to słuchawki półotwarte. Materiały firmowe podkreślają uniwersalność tego modelu.

Do końca kwietnia prowadzona jest przedsprzedaż nowych słuchawek w obniżonych cenach. W przedsprzedaży Phobos kosztuje 1.699 Euro (cena regularna 1.999 Euro), a Mania 1.019 Euro (cena regularna 1.199 Euro).

Dane techniczne słuchawek Phobos:

Dane techniczne słuchawek Mania:

[zdjęcie słuchawek Erzetich Audio Phobos]
[zdjęcie słuchawek Erzetich Audio Mania]
[zdjęcie słuchawek Erzetich Audio Mania - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl