Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EXPOSURE - XM HP, wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz z wejściem gramofonowym oraz DAC-iem (28.03.2018)

Najnowsza seria firmy Exposure została poszerzona o wielofunkcyjne urządzenie XM HP. W katalogu producenta ten model jest prezentowany jako wzmacniacz słuchawkowy, ale spełnia on też funkcję przedwzmacniacza, przedwzmacniacza gramofonowego i konwertera cyfrowo-analogowego. Urządzenie będzie dostępne w Polsce od początku przyszłego miesiąca. Sugerowana cena detaliczna wynosi 6.690 złotych (dystrybucja Trimex).

Na wyposażeniu są dwa wejścia liniowe i wejście gramofonowe dla wkładek MM. Do odbioru sygnałów cyfrowych są dwa gniazda BNC (SPDIF), dwa wejścia optyczne TOSLINK oraz jedno wejście USB klasy 2 z możliwością obsługi sygnałów PCM oraz DSD.

Do podłączenia słuchawek dostępne są dwa gniazda typu jack 6,3 mm i dwa gniazda XLR. Możliwe jest jednoczesne korzystanie z 2 par słuchawek. Stopień wyjściowy jest wykonany jako układ dyskretny o wysokiej wydajności pozwalającej na podłączenia słuchawek o niskiej impedancji. Oprócz tego dostępne są wyjścia RCA monitor out i preout do podłączenia zewnętrznej końcówki mocy.

Zastosowano wykonany na zamówienie toroidalny transformator mocy oraz wysokiej jakości rezystory i kondensatory w ścieżce sygnału. Obudowa jest aluminiowa, a płytę czołową wykonano ze szczotkowanego aluminium. Urządzenie dostępne jest w kolorze tytanowym lub czarnym. Załączany jest pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne Exposure XM HP:

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego i przedwzmacniacza Exposure XM HP]
[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego i przedwzmacniacza Exposure XM HP - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl