Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WIGG ART - dwudrożna, podłogowa kolumna Amato (21.03.2018)

Wigg Art wprowadza do swoje oferty podłogowe kolumny Amato, najbardziej zaawansowane technologicznie zestawy tej marki. Cena detaliczna za parę wynosi 14.500 złotych.

Amato to konstrukcja dwudrożna z membraną bierną. Kolumny mają pochyloną przednią ściankę. Zastosowano płytę antywibracyjną przymocowaną u podstawy obudowy. Płyta antywibracyjna to konstrukcja specjalnie przygotowana dla kolumn Amato. Płyta ta jest dodatkowo izolowana od samej bryły kolumny, co ma zapewnić bardzo skuteczną izolację od podłoża. Oprócz tego płyta ta sprawia wrażenie, jakby kolumna była zawieszona w powietrzu. Konstrukcja obudowy wykorzystuje naprzemiennie klejony utwardzany MDF z drewnem. Dolna część kolumny jest dodatkowo usztywniona wieńcem z drewna. Kolumny na zdjęciu wykończone są naturalnym obłogiem o grubości 2 mm (jesion twardzielowy).

W Amato zastosowano głośniki firmy SB acoustics z najwyższej serii Satori. Membrany bierne też są wykonane przez SB acoustics. Terminale głośnikowe pochodzą od firmy WBT, są przystosowane do podłączeń widełkowych, bananowych i gołych kabli. W zwrotnicy wykorzystano wysokiej jakości cewki Jantzen Audio. Zastosowano tylko i wyłącznie kondensatory polipropylenowe firmy Clarity Cap.

Dane techniczne Wigg Art Amato:

[zdjęcie kolumn Wigg Art Amato]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl