Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHIATON, CRESYN - nowa polityka i nowe słuchawki (20.03.2018)

Mająca ponad 50 lat doświadczenia w produkcji słuchawek koreańska firma Cresyn zmienia swoją politykę dotyczącą stosowania marek handlowych. Główną część słuchawek Cresyn wytwarza w systemie ODM dla innych firm takich jak Sony, Audio-Technica, Denon, Samsung, Apple, LG, a także wiele innych. Natomiast pozostała część produkcji sprzedawana jest pod logami marek własnych. Cresyn to linia konsumencka, a Phiaton to linia premium. Marka Cresyn jest powoli wygaszana na rzecz marki Phiaton. Początkowo część modeli będzie oznaczana logo Phiaton by Cresyn. Poza tym do oferty weszło niedawno kilka nowych modeli.

Phiaton C170S (cena 79 złotych) to słuchawki douszne adresowana do osób aktywnych, uprawiających sport. Słuchawki są lekkie i stabilne. Dodatkowy element zaczepienia słuchawki w uchu ogranicza jej wypadanie lub zmianę położenia.

Phiaton C465 (cena 129 złotych) to słuchawki douszne z szerokimi możliwościami dopasowania do ucha. Wykorzystano w tym modelu najnowsze przetworniki 12mm Phiatona. Słuchawki wyposażone są w pilota z mikrofonem co umożliwia rozmowy i sterowanie odtwarzaniem w urządzeniach typu iOS i Android.

Phiaton C230S Sports (cena 149 złotych) to kolejne słuchawki dla aktywnych. Zostały one wyposażone w silikonowe skrzydełka w celu spersonalizowanego i stabilnego dopasowania. Słuchawki odporne są na pot i wilgoć. Pilot na kablu słuchawek kompatybilny jest z urządzeniami opartymi na systemie iOS i Android. Do wyboru jest bogata paleta kolorów.

Phiaton BT390 (cena 279 złotych) to bezprzewodowe słuchawki w kompaktowej obudowie. Zastosowano technologię Bluetooth 4.1. Bateria zapewnia długi czas pracy do 30 godzin odtwarzania muzyki. 40-milimetrowe przetworniki Phiaton mają magnesy neodymowe i zoptymalizowany system kontroli wibracji, kładąc dodatkowy nacisk na wysokie częstotliwości. Miękkie poduszki zapewniają wygodne dopasowanie podczas długotrwałego użytkowania. Składana konstrukcja przydaje się w podróży.

Phiaton BT460 (cena 699 złotych) to słuchawki bezprzewodowe. Mają interfejs dotykowy, inteligentną funkcję play-pauza. Dzięki technologii ShareMe umożliwiają wielu użytkownikom BT 460 dzielić ten sam film lub muzykę. Czas pracy wynosi do 20h.

Phiaton BT330 NC (cena 599 złotych) to kompaktowe słuchawki nauszne z redukcją szumów i obsługą transmisji Bluetooth. Zastosowano 40-milimetrowe przetworniki. Słuchawki są przystosowane do obsługi rozmów z telefonów komórkowych.

[zdjęcie słuchawek Phiaton BT460]
[zdjęcie słuchawek Phiaton BT330NC]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl