Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FOSTEX - planarne słuchawki Fostex T60RP (7.03.2018)

Na nasz rynek weszły planarne słuchawki Fostex T60RP. Ich sugerowana cena wynosi 1.399 złotych (dystrybucja MIP).

T60RP to słuchawki planarne, będące szczytowym modelem serii. Skrót RP oznacza Regular Phase, czyli nazwę opracowanej w latach 1970-tych technologii Fostexa. Słuchawki z oznaczeniem RP od ponad 40 lat spotykane są w studiach nagraniowych na całym świecie.

Słuchawki Fostex T60RP są adresowane nie tylko na rynek pro-audio, ale także do domowego hi-fi. Obudowy zostały wykonane z afrykańskiego mahoniu. Poduszki są pokryte skórą i mają niski współczynnik odpychania. Pałąk wykonano z miękkiej skóry. Zainstalowano też opcjonalne złącze do połączeń symetrycznych (zbalansowanych). Słuchawki mają zwężane nauszniki, co ma zapewnić bardziej wysunięty obraz i scenę dźwiękową.

Opatentowane przez Fostexa membrany RP są wykonane z warstwy poliamidowej z wytrawianą folią miedzianą. Zastosowano magnesy neodymowe.

Oprócz samych słuchawek i kabla połączeniowego w zestawie jest przejściowka 3,5mm do 1/4-cala, etui transportowe i naklejka z logo Fostex.

Do słuchawek można dokupić opcjonalne kable z różnymi standardami wtyków. Bazują one na miedzi OFC. Standardowo do słuchawek dołączany jest przewód ET-RP3.5UB (połączenie niesymetryczne, wtyk 3,5 mm) i można go też nabyć osobno. Oprócz tego dostępne są nastepujące kable:
- ET-RP2.5BL, symetryczny 2,5 mm
- ET-RP4.4BL, symetryczny 4,4 mm
- ET-RPXLR, symetryczny XLR

Dane techniczne Fostex T60RP:

[zdjęcie słuchawek Fostex T60RP]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl