Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDICTUS - nauszne słuchawki Achiever (2.03.2018)

Od listopada 2017 dostępne są produkty marki Audictus należącej do spółki Nordest. Firma specjalizuje się w słuchawkach. Pod koniec ubiegłego roku do sprzedaży wszedł model Achiever należący do serii City Soul. Sugerowana cena słuchawek Achiever wynosi 199 zł i są one dostępne w oficjalnym sklepie producenta.

Achiever ma minimalistyczny design. Nauszniki są obracane. Podstawowe materiały, z których wykonano słuchawki to skóra i aluminium. Producent zapewnia, że słuchawki są wygodne i bardzo wytrzymałe. Nauszniki w Achiever zostały wykonane z miękkiej gąbki, natomiast metalowy rdzeń pałąka ma zapewnić trwałość produktu. Konstrukcja pozwala na złożenie słuchawek na czas podróży. W zestawie znajduje się również etui, które zapewnia dodatkową ochronę.

Kabel o długości 1,2m jest odpinany i umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych - umieszczono na nim pilota do sterowania. Zakończeniem kable jest wtyk mini-jack 3,5mm.

Zastosowano przetworniki o średnicy 40 mm z neodymowymi magnesami.

Dane techniczne Audictus Achiever:

[zdjęcie słuchawek Audictus Achiever]
[zdjęcie słuchawek Audictus Achiever w etui]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl