Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRO-JECT - gramofon Debut III S Audiophile (22.02.2018)

Na rynek wchodzi nowy gramofon marki Pro-Ject, model Debut III S Audiophile. Jest to pierwszy gramofon z serii Debut z ramieniem o kształcie litery S, a także pierwszy model z nowym logiem firmy Pro-Ject.

Rodzina modeli Debut miała swoje początki pod koniec lat 1990-tych. Debut III S Audiophile to najnowsza wersja. Wiele elementów pozostało bez zmian w stosunku do dotychczasowych modeli. Zastosowano taki sam 12-calowy talerz, taki sam silnik z paskowym napędem i taki sam generator prądu zmiennego. Zmieniono natomiast ramię, które nie jest proste lecz ma kształt litery S, tak samo jak w modelach RPM1 Carbon oraz 2Xperience SB.

Debut III S Audiophile to pierwszy gramofon marki Pro-Ject z nową, specjalnie zaprojektowaną wkładką Ortofona. Wkładka typu MM o nazwie Pick-IT 25 A jest oparta na serii OM, ale w celu poprawy jej jakości zastosowano srebrne uzwojenie w generatorze. Zastosowano też od nowa zaprojektowane, aluminiowe stopki izolacyjne.

Gramofon jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej. W obu przypadkach zastosowano lakierowanie na wysoki połysk. Na rynku brytyjskim cena wynosi 325 funtów.

[zdjęcie gramofonu Pro-Ject Debut III S Audiophile]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl