Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COHERENT SOURCE SERVICE - specjalistyczny serwis zestawów głośnikowych marki Thiel (14.02.2018)

W Stanach Zjednoczonych, w miejscowosci Lexington, w stanie Kentucky, rozpoczęła działalność firma Coherent Source Service (witryna www.coherentsourceservice.com). Specjalizuje się ona w serwisie wszelkich zestawów głośnikowych marki Thiel powstałych od roku 1977 do 2012. Siedziba firmy mieści się w pobliżu starej fabryki Thiela.

Założycielem tego przedsięwzięcia jest Rob Gillum, który został zatrudniony przez Toma Thiel'a w 1988 roku. Gillum pracował w firmie Thiel przez ponad 30 lat na różnych stanowiskach związanych z serwisem i produkcją. Bezpośrednio przed przejęciem Thiela w 2012 roku był dyrektorem produkcji.

Coherent Source Service (CSS) ma na składzie niemal wszystkie części potrzebne do starszych zestawów głośnikowych Thiel. Chociaż firma ma siedzibę w USA, deklaruje obsługę klientów z całego świata. Oprócz napraw oferowane są usługi pełnej restauracji głośników i obudów. Można też zakupić zestawy do udoskonalenia modelu Thiel CS2.4.

[zdjęcie warsztatu Coherent Source Service]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl