Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REVO - jednobryłowy system audio Revo SuperCD (7.02.2018)

Na nasz rynek wszedł jednobryłowy system audio Revo SuperCD. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta dla firm oraz 24-miesięczną dla użytkowników domowych. Cena detaliczna wynosi 2.169 złotych (dystrybucja C4i).

Revo SuperCD swym wyglądem nawiązuje do pozostałych modeli z rodziny Super. Ręcznie wykonana drewniana obudowa jest skonstruowana tak, aby uzyskiwać najlepsze efekty akustyczne. Front jest wykonany z anodowanego aluminium, a ścianka tylna ze stali. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: orzech amerykański ze srebrnym aluminium oraz orzech amerykański z czarnym aluminium.

Duży wyświetlacz OLED prezentuje parametry oraz funkcje radia. SuperCD można sterować z panelu czołowego lub załączonego pilota podczerwieni. Do dyspozycji jest także aplikacja mobilna Undok dostępna na urządzenia Android i iOS, która pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami oraz zarządzanie innymi urządzeniami multiroom w sieci. Zarówno interfejs radia, jak i aplikacja mobilna, są w języku polskim. Przy pierwszym uruchomieniu kreator ustawień prowadzi użytkownika przez wstępną konfigurację sieci oraz strefy czasowej, po czym praktycznie od razu można korzystać z urządzenia. Na wyposażeniu jest też funkcja budzika.

SuperCD ma wbudowane dwa jednakowe 3.5-calowe głośniki BMR oraz wzmacniacz klasy D o mocy 40W. Wbudowany korektor pozwala na dostosowanie dźwięku do upodobań użytkownika.

Revo Super CD ma wbudowany odtwarzacz CD, a także tuner DAB, DAB+ oraz FM z RDS. Kolejnym źródłem sygnału może być Bluetooth (ze wsprciem aptX). Do sieci lokalnej można się podłączyć przewodowo lub bezprzewodowo przez Wi-Fi. Można korzystać z tysięcy internetowych stacji radiowych, a także z serwisu Spotify Connect dającego dostęp do ponad 30 milionów utworów. Revo SuperCD pozwala również na odtwarzanie wielu rodzajów plików muzycznych w ramach sieci lokalnej w standardzie DLNA, w tym między innymi plików FLAC 44kHz.

Na wyposażeniu jest wyjście słuchawkowe, wyjście cyfrowe optyczne, wyjście analogowe RCA, wejście AUX, a także złącze USB z możliwością ładowania telefonu lub tabletu.

Revo SuperCD może też pracować w instalacji MultiRoom, przykładowo we współpracy z innymi odtwarzaczami firmy Revo, jak SuperSystem czy SuperConnect. Dzięki aplikacji Undok z poziomu telefonu można połączyć i sterować nawet pięcioma urządzeniami jednocześnie. Istnieje wówczas możliwość odtwarzania różnych nagrań w różnych pomieszczeniach lub tego samego nagrania we wszystkich pokojach, a także zarządzania własną playlistą.

Dane techniczne Revo SuperCD:

[zdjęcie systemu audio Revo SuperCD]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl