Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KRUGER & MATZ - bezprzewodowe, nauszne słuchawki KM 665BT (31.01.2018)

Kruger&Matz wprowadza bezprzewodową wersję swoich flagowych słuchawek KM 665, czyli model KM665BT. Cena wynosi 599 złotych.

KM 665 to najwcześniej wprowadzone słuchawki z obecnego portfolio. Ich obudowa wykonywana jest z drewna klonu lub hebanu. Natomiast bezprzewodowe KM 665BT mają muszle z drewna orzecha. Zastosowanie naturalnego drewna powoduje, że każda para słuchawek jest unikalna. Słuchawki posiadają w przybliżeniu prostokątne nauszniki pokryte miękką eko-skórą. Wykonany z metalu pałąk można dopasować do wielkości głowy.

KM 665 to słuchawki nauszne. Przetworniki mają rozmiar 40mm, magnes neodymowy i cewkę nawiniętą drutem CCAW. Słuchawki wyposażone zostały w Bluetooth 4.1 o zasięgu do 10m. Umieszczone na dole muszli kontrolery umożliwią sterowanie. Model KM 665BT został wyposażony w pojemnościowy mikrofon elektretowy i przycisk do odbierania rozmów telefonicznych.

Można użytkować słuchawki poprzez kabel (wejście AUX mini-jack 3,5mm) nawet gdy bateria jest rozładowana. W zestawie jest dołączany kabel o długości 1,2m.

Bateria o pojemności 250mAh jest ładowana przez gniazdo USB. W trybie czuwania czas pracy wynosi do 300 godzin, podczas rozmowy do 6 godzin, a podczas słuchania muzyki do 4,5 godziny.

Dane techniczne słuchawek KM 665BT:

[zdjęcie słuchawek Kruger&Matz KM 665BT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl