Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIOGRADE - kabel sieciowy CordOn 2 i interkonekt Superline (02.10.2001)

Najnowszym produktem Audiograde jest kabel sieciowy CordOn 2. Miedziany przewód "gorący" to drut jednożyłowy o średnicy 1,1 mm prowadzony w izolacji powietrznej - styka się on z osłoną w obszarze sumarycznie nie większym niż 10% długości kabla. Ekwipotencjalny ekran z blachy miedzianej zapobiega dodatkowo ingerencji zewnętrznych zakłóceń elektromagnetycznych i interferencji radiowych. Niecodziennym rozwiązaniem jest też wyposażenie wtyku IEC w przełącznik umożliwiający odcięcie uziemienia. Bywa to potrzebne do likwidowania przydźwięków w pętli mas. Według zapewnień Audiograde wpływ brzmieniowo-przestrzenny tego kabla usłyszy każdy dotychczasowy sceptyk.
Cena CordOn 2 pozostanie taka sama jak w wersji poprzedniej - 130 zł za 1,5m (produkty Audiograde od września 99 r. zachowują niezmienioną cenę).

Drugą z wprowadzonych w bieżącym roku nowości jest interkonekt Superline (cena 390 zł). Jego wtyki połączone są srebrnym lutem do spiralnego oplotu zatopionych w teflonie przewodów wielożyłowych. Audiograde poleca ten kabel dla osób oczekujących w swoich systemach więcej ciepła i przestrzeni dźwięków wypełniających pokój "od ściany do ściany".
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl