Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&O PLAY - bezprzewodowe słuchawki nauszne H9i oraz H8i (15.01.2018)

Pod koniec stycznia 2018 do sprzedaży mają wejść dwa szczytowe modele słuchawek marki B&O Play, Beoplay H8i oraz Beoplay H9i. Obydwa modele to konstrukcje nauszne, bezprzewodowe z aktywną redukcją hałasu (ANC).

Producent prezentuje Beoplay H9i jako swój najbardziej luksusowy model. W ofercie są dwie wersje kolorystyczne (czarny, naturalny). Zastosowano ulepszoną w stosunku do poprzednika konstrukcję. Powiększono aluminiowe muszle. Solidną i lekką aluminiową ramę pokrywa naturalna skóra. Anodowane, aluminiowe nauszniki mają adaptacyjne pianki z pamięcią kształtu oraz miękkie poduszki z owczej skóry, co pozwala na dobre dopasowanie do ucha. Ułatwiono także wyjmowanie baterii, w czym pomaga zdejmowalna, aluminiowa tarcza na lewej muszli słuchawkowej.

Ulepszono funkcję ANC (Active Noise Cancellation). Na potrzeby ANC pracują cztery mikrofony elektretowe, po dwa w każdej słuchawce. Ponadto na obudowie została zmodernizowana kratka mikrofonu ANC. Do zbierania głosu w trakcie rozmów wbudowano dwa mikrofony MEMS.

Dynamiczny przetwornik ma rozmiar 40mm. Według producenta poprawiono brzmienie. Wprowadzony port basowy zapewnia mocniejszy bas.

Dostępny jest tryb Transparency, czyli wyłącznie aktywnego tłumienia ANC, realizowane jest jednym szybkim gestem. Czujnik zbliżeniowy automatycznie przerywa odtwarzanie po zdjęciu słuchawek. Sygnał ponownie jest odtwarzany po założeniu słuchawek. Nowe Beoplay dają możliwość sparowania słuchawek z dwoma urządzeniami naraz, bez konieczności odłączania jednego z nich.

Dzięki optymalizacji obwodów udało się osiągnąć lepszą wydajność. Czas pracy z Bluetooth i ANC może siągać do 18 godzin (cztery godziny dłużej niż poprzednio). Ładowanie trwa około 2,5 godziny.

Masa słuchawek to 285g (bez kabli). Dołączany jest kabel USB-A/USB-C o długości 1,25m oraz kabel o długości 1,2m z końcówkami mini-jack do połączenia przewodowego, a także przejściówka samolotowa.

Beoplay H8i (cena 1.699 złotych) to unowocześniony model, o uproszczonym wzornictwie, lżejszy, z wydłużonym czasem pracy i nowymi funkcjami. Również w tym przypadku oferowane są dwie wersje kolorystyczne, Black oraz Natural. Anodyzowane, aluminiowe dyski zaprojektowano tak, aby wizualnie synchronizowały się z nausznikami, na nowo zaprojektowano pałąk. Beoplay H8i jest wyposażony w przyciski sterujące na obu słuchawkach. To rozwiązanie dla osób które preferują prostsze, manualne rozwiązania, inne niż w bezdotykowym Beoplay H9i. Zastosowano dynamiczny przetwornik 40mm, dwa mikrofony MEMS do zbierania głosu oraz cztery mikrofony elektretowe dla systemu aktywnej redukcji hałasu (ANC).

Słuchawki wyróżniają się długim czasem pracy, do 30 godzin z Bluetooth i ANC. Ładowanie trwa około 3,5 godziny.

Dostępny jest tryb Transparency, kóry można wyłączyć jednym szybkim gestem. Czujnik zbliżeniowy automatycznie przerywa odtwarzanie po zdjęciu słuchawek. Sygnał ponownie jest odtwarzany po założeniu słuchawek. Można sparować słuchawki z dwoma urządzeniami naraz, bez konieczności odłączania jednego z nich.

Masa słuchawek to 215g (bez kabli). Dołączany jest kabel USB-A/USB-C o długości 1,25m oraz kabel o długości 1,2m z końcówkami mini-jack do połączenia przewodowego, a także przejściówka samolotowa.

Dodatkowo do słuchawek przygotowano aplikację Beoplay App. Dzięki niej można precyzyjniej dostroić Beoplay H8i i H9i. Aplikacje działają w środowisku urządzeń Android, współpracują z telefonami iPhone'a i urządzeniami Apple Watch. B&O PLAY ToneTouch pozwala dostosować barwę oraz kształt sceny dźwiękowej, wybierać między różnymi profilami stworzonymi specjalnie dla Beoplay H8i i Beoplay H9i. Pozwala to również dopasować brzmienie do różnych rodzajów aktywności. Ponadto można na bieżąco monitorować stan baterii oraz pobierać aktualizacje oprogramowania, a także włączyć tryb Transparency.

[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay H8i]
[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay H9i]
[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay H9i - wersja czarna]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl