Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KBL SOUND - interkonekt Fluid High Definition (16.12.2017)

KBL Sound wzbogacił serię Fluid nowym modelem interkonektu. Fluid High Definition powstał na bazie doświadczeń z drogimi kablami, ale zachował bardziej przystępną cenę. Fluid HD jest adresowany do systemow klasy średniej, a także tych z przedsionka high-endu.

KBL Sound podkreśla, że stara się przenosić rozwiązania, które sprawdziły się w drogich kablach, do bardziej dostępnych modeli. Według firmowych materiałów Fluid HD ma wiele wspólnego z konstrukcją flagowych interkonektów Himalaya i Red Eye Ultimate. Różnice polegają na użyciu oczyszczonej miedzi beztlenowej zamiast monokrystalicznej oraz wtyków Neutrik Profi zamiast WBT. Sama geometria i budowa pozostała niezmieniona w porównaniu z kablami hi-endowymi.

Fluid High Definition jest dostępny tylko z wtykami RCA. W ofercie standardowej są trzy długości, a inne produkowane są na na zamówienie. Ceny dla poszczególnych długości standardowych są następujące:
1m ..... 2.550 zł
1,5 m ... 2.950 zł
2 m ..... 3.350 zł.

[zdjęcie interkonektu KBL Sound Fluid HD]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl