Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JAYS - bezprzewodowe, douszne słuchawki a-Six Wireless (15.12.2017)

Począwszy od stycznia 2018 dostępne mają być bezprzewodowe słuchawki a-Six Wireless szwedzkiej marki Jays. Producent podkreśla długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii. Dystrybucję w Polsce prowadzi Horn Distribution. Na witrynie Jays podano cenę europejską 79 Euro.

Model a-Six Wireless to pierwsze słuchawki bezprzewodowe w gamie słuchawek dokanałowych Jays. Same słuchawki są niewielkie i lekkie, połączone przewodem ułożonym na karku użytkownika. Na przewodzie jest też umieszczony pilot. Toczone z aluminium na obrabiarkach CNC obudowy zamknięto płytką ze stali nierdzewnej z precyzyjnie wykonaną laserem siatką otworków pełniących rolę portu basowego.

Obługiwana jest transmisja Bluetooth 4.1. Na wyposażeniu jest mikrofon MEMS. Jak podaje producent przy średnim poziomie głośności czas pracy wynosi do 12 godzin.

Zastosowano przetworniki dynamiczne o rozmiarze 6 mm, o impedancji 16Ω (@1 kHz). Pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 20-20.000 Hz.

Dostępne będą trzy wersje kolorystyczne: czarno-złota, białosrebrna i szaro-srebrna. W zestawie są silikonowe wkładki douszne w pięciu rozmiarach i kabel do ładowania.

[zdjęcie słuchawek Jays a-Six Wireless]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl