Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - bezprzewodowe głośniki Bluetooth serii Envaya (22.11.2017)

Denon poinformował o wprowadzeniu na rynek nowej serii głośników bezprzewodowych Envaya Bluetooth. W jej skład wchodzą trzy modele. Będą one wkrótce dostępne w następujących cenach:
Envaya DSB-250 .... 895 zł
Envaya Mini DSB-150 .... 645 zł
Envaya Pocket DSB-50 .... 445 zł.

Wszystkie trzy modele są certyfikowane jako wodoodporne i odporne na kurz (stopień ochrony IP67). Oznacza to, że będą działały nawet po zanurzeniu w wodzie do głębokości 1 metra przez 30 minut. Wytrzymała konstrukcja polimerowo-materiałowa zapewnia odporność na zadrapania i upadki. Maskownica głośników wykończona jest wysokiej jakości tkaniną. Tkaniana ta jest oferowana w dwóch wariantach kolorystycznych, w szaroczarnym wykończeniu w paski lub w klasycznej czerni.

W największym głośniku z tej serii, Envaya, akumulator 3000mAh/7,2V zapewnia czas pracy do 13 godzin, a ładowanie trwa 3,5 godziny. Masa tego modelu to 0.75 kg, a wymiary 209 * 77 * 74 mm. Moc wbudowanych wzmacniaczy to 2*13W.

Envaya Mini może działać do 11 godzin, a czas ładowania akumulatora 3000mAh/3,6V to 3 godziny. Masa wynosi 0.54 kg, a wymiary produktu to 197 * 65 * 63mm. Moc wzmacniaczy wynosi 2*8,5W.

Kieszonkowej wielkości Envaya Pocket może pracować do 10 godzin, a ładowanie akumulatora 2000mAh/3,6V trwa 3 godziny. Masa wynosi 0.39 kg a wymiary to 163 * 58 * 63 mm. Moc wzmacniaczy to 2*8,5W.

Głośniki Envaya umożliwiają korzystanie z Siri, dając natychmiastowy dostęp do asystenta osobistego iPhone'a po naciśnięciu jednego przycisku. Ponadto wbudowany mikrofon umożliwia wykonywanie połączeń przy pomocy urządzeń Apple i Android bez konieczności użycia rąk. Wszystkie trzy mają wejście mini-jack 3,5mm. Wzbudowane wzmanciacze to konstrukcje w klasie D.

Producent zapewnia też o konkurencyjnej jakości dźwięku. Wykorzysywane są techniki cyfrowego przetwarzania sygnału. Każdy głośnik obsługuje kodek Bluetooth aptX oraz kodeki SBC i AAC. Można też połączyć dwa dowolne głośniki z gamy Envaya w parę stereo.

[zdjęcie głośnika Denon Envaya Mini DB-150]
[zdjęcie głośnika Denon Envaya DB-250]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl