Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&O PLAY - bezprzewodowy głośnik Beoplay M3 (14.11.2017)

Na nasz rynek wszedł bezprzewodowy głośnik B&O Play Beoplay M3. Cena wynosi 1.299 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

Beoplay M3 jest dostępny w dwóch kolorach: naturalnym i czarnym. Niebawem mają się pojawić odmiany w kolorach sezonowych. Osłony przednie są wymienne dzięki czemu można dopasować wygląd do wnętrza. Osłony wykonane są z wysokiej klasy, przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny (stworzonej przez duńską firmę włókienniczą Kvadrat), lub ze szkiełkowanego, anodyzowanego aluminium z rozpoznawalnym wzorem otworów B&O Play.

Wzornictwo jest zaprojektowane przez Cecilie Manz, podobnie jak w wielu innych modelach tej marki. Natomiast dopracowaniem brzmienia zajęli się inżynierowie dźwięku z Bang & Olufsen.

Kolumna obsługuje różne sposoby transmisji sygnału. Można wybrać natychmiastowe słuchanie muzyki przez Bluetooth, strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio z urządzenia przenośnego do kolumny lub podłączyć ją do sieci Wi-Fi w konfiguracji Multiroom. W przypadku ostatniej opcji można emitować muzykę do dowolnej liczby domowych głośników B&O Play lub Bang & Olufsen (Beoplay A9, Beoplay A6, Beoplay M5, Beoplay M3, BeoSound 1, BeoSound 2, BeoSound 35 i BeoSound Shape) z obsługą funkcji Multiroom i sterować wszystkimi głośnikami za pomocą aplikacji na smartfonie. Jest też wejście liniowe mini-jack 3,5mm.

Główny korpus mieszczący komorę akustyczną wykonano ze sztywnego polimeru. Miękki polimer na obrzeżu podstawy kolumny zapewnia stabilność i separację od podłoża. Zastosowno indywidualnie zaprojektowany głośnik wysokotonowy 3/4 cala z miękką kopułką i magnesem neodymowym. Głośnik niskotonowy o dużym skoku ma rozmiar 3,75 cala i pracuje w obudowie zamkniętej. Każdy głośnik ma osobny wzmacniacz pracujący w klasie D. Wbudowano też układy cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP), adaptacyjną linearyzację basu (ABL), a także ochronę przed przeciążeniem termicznym i mechanicznym.

Beoplay M3 ma wbudowaną obsługę technologii Chromecast, Beolink Multiroom, Apple AirPlay i QPlay 2.0. Będzie również obsługiwać technologię Apple AirPlay 2 w roku 2018, co pozwoli przesyłać sygnał audio do wielu głośników zgodnych z AirPlay naraz.

Dane techniczne Beoplay M3:

[zdjęcie bezprzewodowego głośnika Beoplay M3]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl