Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

+AUDIO - jednobryłowy, kompletny system z wbudowanym gramofonem (3.11.2017)

Za kilka miesięcy do sprzedaży ma wejść oryginalne urządzenie nowej marki +Audio pod nazwą THE+RECORD PLAYER. Jest to jednobryłowy, kompletny system audio, który ma wbudowany gramofon, a także obsługuje źródła cyfrowe i analogowe. Zespół, który stworzył to urządzenie jest międzynarodowy. Część inzynieryjna projektu powstała w Stanach Zjednoczonych.

THE+RECORD PLAYER miał premierową prezentację w maju na wystawie w Monachium i we wrześniu-październiku przeprowadzono też zakończoną sukcesem kampanię na Kickstarterze. Sprzedaż ma się rozpocząć w pierwszym kwartale 2018. Amerykańska cena za wersję bazową to 999 dolarów oraz 1.199 dolarów za wersję Carbon Edition. Dostępne będą dwa rodzaje wykończenia, Maple (klon) i Walnut (orzech).

Gramofon będący częścią tego urządzenia jest wykonywany na zamówienie przez firmę Pro-Ject. Obsługuje on prędkości obrotowe 33/45 rpm, ma napęd paskowy i 24-biegunowy silnik synchroniczny.

Standardowa wersja THE+RECORD PLAYER ma aluminiowe ramię oraz wkładkę Ortofon OM10. Natomiast wersja Carbon Edition ma ramię z włókna węglowego i wkładkę Ortofon 2M Red.

Do dyspozycji jest połączenie Bluetooth i cyfrowe wejście optyczne. Wejście/wyjście USB pozwala zarówno na odtwarzanie muzyki z komputera jak i na zgrywanie płyt na komputer. 5-woltowe zasilanie umożliwia integrację z Amazon Echo lub Google Cast. Jest też wejście liniowe. Wyjście z przedwzmacniacza pozwala na wykorzystanie zewnętrznych kolumn aktywnych zamiast głośników wbudowanych w urządzeniu. Zaimplementowano także wyjście słuchawkowe.

Wbudowane zestawy głośnikowe mają konstrukcję dwudrożną, wykorzystują 3,5-calowe głośniki niskotonowe o dużym skoku i 1-calowe głośniki wysokotonowe. Każdy głośnik ma swój własny wzmacniacz, a łączna moc maksymalna wzmacniaczy to 100W. Producent podaje, że gramofon jest odpowiednio odizolowany od drgań z głośników.

[zdjęcie gramofonowego systemu THE+RECORD PLAYER]
[zdjęcie gramofonowego systemu THE+RECORD PLAYER - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl