Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AVATAR AUDIO - nowa wersja kolumn Holophony Numer Trzy (30.10.2017)

Firma Avatar Audio (Osowicze k.Białegostoku) wprowadza do sprzedaży nową wersję kolumn Holophony Numer Trzy. Producent udziela 3-letniej gwarancji a także możliwość wypożyczenia kolumn do testu. Cena wynosi 21.000 złotych.

Holophony Numer Trzy to zestawy dwudrożne z obudową wentylowaną. Jedną z wyróżniających cech kolumn Avatar Audio jest zastosowanie oryginalnych głośników z lat 1960-tych i 1970-tych, z ultralekkimi papierowymi membranami i magnesami Alnico. W tym przypadku dolną część pasma obsługuje głośnik 25cm, a górną część pasma głośnik 10cm. Kolumny mają małą moc (20 W). Wszystkie połączenia elektryczne wykonane są bez lutowania, a zwrotnica jest minimalistycznym układem pierwszego rzędu.

W stosunku do poprzedniej wersji wprowadzono kilka istotnych zmian. Obudowa ma inne wymiary i lekko pochyloną ściankę przednią. Zamiast lakierowanego MDF tym razem jako materiał skrzynki zastosowano olejowane, lite drewno bambusowe. Poza tym nowa wersja ma podstawki magnetyczne (lewitacja na poduszce magnetycznej) zamiast stopek kulkowych.

Dane techniczne Holophony Numer Trzy, wersja 2017:

[zdjęcie kolumn Avatar Audio Holophony Numer Trzy, wersja 2017]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl