Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - nowe przenośne urządzenia MiniDisc (14.08.2001)

W ofercie Sony pojawiły się nowe urządzenia przenośne MiniDisc. Modelem flagowym jest Walkman MD - MZ-R900. Pozwala on nagrywać w trybie MD-LP z czterokrotnie wydłużonym czasem nagrania, a także na nieprzerwane odtwarzanie przez 66 godzin bez wymiany baterii. Został wyposażony w słuchawki Fonotopia, pilot z podświetlanym ekranem LCD, akumulatorek, ładowarkę, pojemnik na baterie, przewód optyczny oraz pokrowiec.

Model MZ-R700PC pozwala nagrywać przez zewnętrzyny mikrofon. Można go też połączyć z komputerem poprzez port USB i nagrywać pliki muzyczne z komputera. Tryb nagrania MD-LP pozwala na zapis o czerokrotnie wydłużonym czasie. Nowością w rodzinie odtwarzaczy MD jest też model MZ-G750 z wbudowanym tunerem.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl