Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SHUNYATA RESEARCH - Delta, nowa seria kabli (9.10.2017)

Shunyata Research - amerykański producent audiofilskich systemów zasilania i okablowania - wprowadził do swej oferty szereg nowości. Zmiany dotyczą istniejących już linii Sigma, Alpha i Venom. Oprócz tego wprowadzono też całkowicie nową linię Delta. Polską dystrybucję prowadzi Audiofast.

Delta plasuje się pomiędzy Alphą i Venomem. Seria ta składa się z przewodów głośnikowych, interkonektów, kabli cyfrowych oraz dwóch modeli kabli zasilających - Delta NR z funkcją redukcji szumu oraz Delta EF z mniejszym wtykiem, pozwalającym na podłączenie do gniazd zasilania, które są trudniej dostępne.

Linia Delta bazuje na przewodnikach w geometrii VTX™ (przeciwdziałającej prądom wirowym i efektowi naskórkowemu), łączeniach wykonanych w technologii spawania ultradźwiękowego, dielektrykach fluorokarbonowych oraz złączach typu CopperCONN ze stykami wykonanymi z czystej miedzi. W kablach zasilających Delta NR (noise reduction - redukcja szumu) zastosowano również filtry CCI, które nie pogarszają współczynnika DTCD (dynamic transient current delivery).

W linii Delta zastosowano także proces KPIP™ (Kinetic Phase Inversion Process) - opracowaną przez firmę Shunyata Research technologię pozwalającą wyeliminować konieczność wygrzewania i obróbki kriogenicznej przewodów.

Ceny detaliczne kabli Delta:
Delta Speaker Cable (2 m) .... 9.840 zł
Delta IC (1 m) .... 4.920 zł
Delta Phono (1 m) .... 6.400 zł
Delta Digital IC .... 2.460 zł
Delta AC NR (1,75 m) .... 3.440 zł
Delta AC EF (1,75 m) ..... 2.950 zł

[zdjęcie interkonektów Shunyata Research Delta]
[zdjęcie kabli zasilających Shunyata Research Delta]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl