Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDNOTE - IS-1000, wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym odtwarzaczem strumieniowym (20.09.2017)

W październiku 2017 do sprzedaży ma wejść nowy, bogato wyposażony wzmacniacz zintegrowany włoskiej marki Gold Note, model IS-1000. Oferuje on nie tylko funkcjonalność zwykłego wzmacniacza, ale ma też wbudowany konwerter CA i odtwarzacz sieciowy. Cenę ustalono na 4.200 Euro (dystrybucja Audiodelectus / Delta Audio).

Sekcja wzmacniacza mocy została zaprojektowana specjalnie do IS-1000. Jest to układ pracujący w klasie A/B. Dla sygnałów analogowych dostępne są wejścia liniowe (XLR i RCA) oraz gramofonowe obłsugujące zarówno wkładki MM jak i MC. Liniowe wejście RCA może też pracować jako wejście AV.

Oprócz terminali głośnikowych są też na wyposażeniu wyjścia z przedwzmacniacza. Oba w postaci gniazd RCA, jedno o stałym poziomie, a drugie o regulowanej głośności.

Dla połączeń cyfrowych IS-1000 ma 3 wejścia optyczne Toslink, jedno wejście koncentryczne RCA, jeden port USB typ A, a także możliwość połączenia z siecią lokalną zarówno przewodowo (Ethernet) jak i bezprzewodowo (WiFi). Obsługiwane są sygnały PCM do 24/192. Poprzez wejście USB i połączenie sieciowe można też strumieniować pliki DSD 64 z wykrzystaniem DoP.

IS-1000 jest kompatybilny z oprogramowaniem Roon Ready. Można korzystać z serwisów strumieniowych jak Tidal (także MQA poprzez Tidal), Qobuz, Spotify czy Deezer, odtwarzać muzykę poprzez Airplay, odtwarzać radio internetowe przez V-Tuner. Można wykorzystać oprogramowanie Roon lub aplikację Gold Note (dla iOS lub Androida). Oprócz internetowych serwisów strumieniowych obsługiwane są lokalne kolekcje muzyczne zapisane na NAS, dyskach czy nośnikach USB.

Obudowa jest wykonana ze szczotkowanego aluminium i oferowana w dwóch wariantach kolorystycznych, czarnym lub srebrnym . Wyświetlacz prezentuje informacje o pracy urządzenia.

Dane techniczne IS-1000:

[zdjęcie wzmacniacza Goldnote IS-1000]
[zdjęcie wzmacniacza Goldnote IS-1000 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl