Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - wzmacniacz monofoniczny PowerPac 250 (4.08.2001)

Na wystawie Cedia 2001 Bryston przedstawi swoją serię modularnych, monofonicznych wzmacniaczy PowerPac. Inaugurację będzie miał najnowszy model tej serii - PowerPac 250. Jest to zmonofonizowana wersja wzmacniacza 4B-ST. Monofoniczne wzmacniacze Brystona są produkowane z myślą o aplikacjach kina domowego, a także do systemów wielowzmacniaczowych z aktywną zwrotnicą (bi-amping itd.).

Linia PowerPac będzie więc zawierała 3 modele PowerPac 60, PowerPac 120 oraz PowerPac 250. Ich moce to odpowiednio 60, 120 i 250 watów - tak jak wskazują oznaczenia modeli. Poszczególne konstrukcje wywodzą się bezpośrednio z wersji stereofonicznych: 2B-LP, 3B-ST i 4B-ST. Wszystkie PowrPac'i mają wejścia zrownoważone i niezrównoważone, a także przełącznik do odłączenia uziemienia, co pozwala likwidować przydźwięki. PowerPac 120 i 250 mają też 12-voltowe wyzwalacze do zdalnego włączania.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl