Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KRUGER & MATZ - bezprzewodowe słuchawki Street 2 Wireless i Wave BT (9.09.2017)

Do oferty marki Kruger&Matz dodano ostatnio dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych. Zarówno Street 2 Wireless jak i Wave BT to słuchawki nauszne. Obydwa modele oprócz pracy bezprzewodowej mogą też być podłączone do źródła sygnału kablem.

Droższe Street 2 Wireless (cena 299 złotych) są dostępne w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym. Są to słuchawki nauszne z przetwornikiem o rozmiarze 40mm, z wbudowanym mikrofonem. Komunikacje bezprzewodową oparto o moduł Bluetooth 4.1, a dla zapewnienia jak najlepszej jakości dźwięku wdrożona jest też obsługa apt-X. Na jednym z nauszników umieszczono przyciski do sterowania muzyką i odbieranie połączeń bez wyjmowania telefonu.
Pałąk jest regulowany, miękkie nauszniki mają pomagać w zapewnieniu komfortu. Składana konstrukcja słuchawek ułatwia ich transport. W zestawie ze słuchawkami dostępne jest ochronne etui, kabel audio (mini jack 3,5 mm z obu stron) i kabel USB (USB A - Micro USB).
Impedancja słuchawek wynosi 32Ω. Bateria 300mAh zapewnia czas pracy do 10 godzin oraz czas czuwania do 300 godzin.

Model Wave BT (cena 99 złotych) jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym. Pałąk jest pokryty materiałem, a miękkie nauszniki wykonano z ekoskóry. Zastosowano przetwornik 40mm, a komunikacja bezprzewodowa opiera się o moduł Bluetooth 2.1. Na wyposażeniu są przyciski sterujące oraz mikrofon, możliwe jest sterowania muzyką i połączeniami. Elementem wyróżniającym ten model jest wbudowany slot na kartę pamięci microSD, co umożliwia odtwarzanie utworów bezpośrednio z nośnika.
Impedancja słuchawek wynosi 32Ω. Bateria 220mAh zapewnia czas pracy do 5 godzin oraz czas czuwania do 72 godzin.

[zdjęcie słuchawek Kruger&Matz Wave BT]
[zdjęcie słuchawek Kruger&Matz Wave BT - zbliżenie]
[zdjęcie słuchawek Kruger&Matz Street 2 Wireless]
[zdjęcie słuchawek Kruger&Matz Street 2 Wireless - złożone]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl