Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PALONA - nowa marka w dystrybucji CORE trends (7.09.2017)

Do grona marek w dystrybucji firmy CORE trends dołączyła Palona, która powstała jako owoc współprcy firm Schnepel (Niemcy) i Palotec (Szwajcaria). Gama produktów Palony składa się z trzech modeli.

Najtańsze urządzenie to Tuner 190C (499 Euro, 2.116 złotych), będący połączeniem tunera z odtwarzaczem plików. Obudowa o typowych proporcjach i szerokości 43cm została wykonana z metalu i ma aluminiowy front. Kolorowy wyświetlacz ma przekątną 3,2-cala.
Na wyposażeniu jest radio DAB/DAB+ oraz UKF FM, a także radio internetowe. Można odtwarzać muzykę poprzez Bluetooth, USB i połączenie sieciowe (WLAN/LAN). Użytkownicy kont premium Spotify mogą też strumieniować muzykę bezpośrednio z tego serwisu. Do sterowania można wykorzystać zarówno pilota jak i aplikację dla systemów Android lub iOS. Tuner 190C może pracować jako media server dla komputerów Windows i MAC.
Do dyspozycji jest analogowe wyjście RCA, wyjście słuchawkowe i dwa wyjścia cyfrowe (optyczne, koncentryczne).

JOJO (599 Euro, 2.540 złotych za wersję podstawową, lub 649 Euro, 2752 złote za wersję w wysokim połysku) to zintegrowany system muzyczny 2.1 z wbudowanym subwooferem i całkowitą mocą 40W rms. Kolorowy wyświetlacz ma przekątną 3,2-cala.
Na wyposażeniu jest radio DAB/DAB+ oraz UKF FM. Wbudowany napęd optyczny odtwarza zwykłe płyty CD i płyty z plikami MP3 oraz WMA. Można odtwarzać muzykę poprzez Bluetooth, USB i połączenie sieciowe WLAN. Obsługiwane są pliki MP3, WMA, AAC/AAC+, WAV, FLAC. Do sterowania można wykorzystać pilota jak też aplikację dla systemów Android / iOS. Urządzenie może pracować jako media server dla komputerów Windows i MAC. Można korzystać z radia internetowego, a użytkownicy kont premium mogą też strumieniować muzykę z serwisu Spotify.
Do dyspozycji jest analogowe wyjście RCA oraz analogowe wejście AUX w postaci gniazda mini-jack 3,5mm.

Najdroższy model QUUBI (699 Euro, 2.864 złote) to też system muzyczny 2.1 z wbudowanym subwooferem. QUUBI ma charakterystyczną, sześcienną obudowę. Całkowita moc wynosi 60W rms. Kolorowy wyświetlacz ma przekątną 3,2-cala.
Na wyposażeniu jest radio DAB/DAB+ oraz UKF FM. Można odtwarzać muzykę poprzez Bluetooth, USB i połączenie sieciowe (WLAN/LAN). Można korzystać z radia internetowego i serwisu Spotify. Obsługiwane są pliki MP3, WMA, AAC/AAC+, WAV, FLAC. Do sterowania można wykorzystać pilota lub aplikację dla systemów Android / iOS. QUUBI może pracować jako media server dla komputerów Windows i MAC.
Do dyspozycji jest zarówno wejście jak i wyjście liniowe, oba w postaci gniazda mini-jack.

[zdjęcie Palona Tuner 190C]
[zdjęcie Palona JOJO]
[zdjęcie Palona QUUBI]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl