Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - wzmacniacze PMA-60 i PMA-30, odtwarzacz DCD-100 (4.09.2017)

Denon modernizuje wprowadzoną niespełna trzy lata temu linię produktową Design Series. Pojawiają się trzy nowości. Wzmacniacz PMA-60 jest zbudowany w oparciu o model PMA50 i tym samym jest jego następcą. Natomiast PMA-30 jest wzmacniaczem o bardziej przystępnej cenie. Odtwarzacz CD DCD-100 został stworzony jako partner dla sieciowego wzmacniacza audio DRA-100, znajdującego się na rynku już od dłuższego czasu.

PMA-60 jest cyfrowym wzmacniaczem o mocy 50W na kanał. Wykorzystuje najnowszą generację technologii DDFA. Zastosowano przetwarzanie Advanced AL32 oraz precyzyjny zegar (Master Clock Design) aby zapewnić jak najlepszą precyzję przetwarzania sygnałów cyfrowych. Obsługiwane są rozdzielczości do 384kHz/32bitów oraz DSD256 (11.2MHz).

Przestępniejszy cenowo PMA-30 ma moc wyjściową 2 * 40 W. Został on też pozbawiony możliwości podłączenia poprzez port USB B i posiada nieco prostsze systemy przetwarzania sygnałów cyfrowych.

Oba wzmacniacze mogą być używane zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Wyświetlacz OLED sam wykrywa swoje położenie odwracając stosownie wyświetlane wskazania. Każdy z nich posiada również wyjście subwoofera i pilota zdalnego sterowania.

Wcześniej Denon stworzył transport CD DCD-50 jako partnera dla wzmacniacza PMA-50. DCD-50 pozostaje w ofercie i zachowuje swoją rolę w odniesieniu do nowych wzmacniaczy PMA-30 oraz PMA-60. Pojawia się również odtwarzacz DCD-100, który został stworzony do współpracy ze wzmacniaczem sieciowym DRA-100. Ma on cyfrowe wyjście koncentryczne i wyjście analogowe, tak więc może pracować z innymi wzmacniaczami. Systemowy pilot zdalnego sterowania pozwala na kontrolowanie wszystkich komponentów z rodziny Design Series. Zastosowano szczelinowo ładowany transport, a oprócz odtwarzania zwykłych płyt CD obsługiwane są też płyty z plikami w formatach MP3 i WMA.

[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-60 - w pionie, z odtwarzaczem]
[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-60 - tylna ścianka]
[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-30]
[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-30 - tylna ścianka]
[zdjęcie odtwarzacza Denon DCD-100]
[zdjęcie odtwarzacza Denon DCD-100 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl