Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&O PLAY - bezprzewodowe słuchawki Beoplay E8 (1.09.2017)

Od 12 października 2017 w sprzedaży znajdą się słuchawki B&O Play Beoplay E8. Będą dostępne w wersjach kolorystycznych Black oraz Charcoal Sand w cenie detalicznej 1.299 złotych (dystrybucja Horm Distribution).

Beoplay E8 to pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki marki B&O Play. Producent podkreśla zarówno swoje ambicje w zakresie wzornictwa i jak też jakości dźwięku. Beoplay E8 zostały opracowane przez inżynierów akustyków firmy Bang & Olufsen. Wzornictwo to dzieło skandynawskiego projektanta Jakoba Wagnera, który wcześniej opracował też Beoplay H2, H3, E4, H5, H6, H7, H8, A6 i H9.

Każda słuchawka jest wyposażona w dynamiczny przetwornik 5,7 mm. Wbudowany jest dookólny mikrofon typu MEMS. Słuchawki mają układ Bluetooth 4.2 z funkcją cyfrowego przetwarzania dźwięku, która umożliwia dynamiczne dostrajanie dźwięku i eliminuje jego zakłócenia. Załączny jest kable USB-A - MicroUSB do ładowania. W zestawie są też cztery pary wkładek silikonowych i para pianek Comply.

Słuchawki są odporne na zachlapanie i kurz. Do sterowania służą dotykowe powierzchnie w aluminiowej obwódce. Dotykając je można rozpocząć słuchanie muzyki, zmieniać utwory, odbierać połączenia telefoniczne oraz włączać tryb Transparency Mode oraz komendy głosowe.

Akumulatory litowo-jonowe w słuchawkach Beoplay E8 zapewniają do czterech godzin słuchania muzyki z umiarkowaną głośnością po pojedynczym ładowaniu. Dołączane ze słuchawkami specjalne etui też ma wbudowany akumulator i pozwala na dwukrotne naładowanie słuchawek bez zewnętrznego zasilania. W każdej słuchawce Beoplay E8 wbudowany jest niewielki magnes, umieszczenie słuchawek w etui automatycznie powoduje ich wyłączenie i rozpoczęcie ładowania.

Słuchawki Beoplay E8 posiadają funkcję przejrzystości dźwiękowej (nazwanej Transparency Mode). Umożliwia ona regulację stopnia, w jakim dźwięki z otoczenia docierają do uszu użytkownika. Wystarczy wybrać jeden spośród czterech poziomów w aplikacji Beoplay App i włączyć tryb Transparency Mode lekko stukając jeden raz w lewą słuchawkę. W ten sposób można utrzymywanie kontakt z otoczeniem.

Dostępna jest też aplikacja Beoplay App na smartfony z systemem Android, smartfony iPhone oraz Apple Watch. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mają dostęp do dodatkowych funkcji.
Możliwa jest regulacja barwy i sceny dźwiękowej dzięki interfejsowi B&O Play ToneTouch. Interfejs ten pozwala użytkownikowi na wypróbowanie różnych ustawień dźwięku i znalezienie najlepszego ustawienia w danej sytuacji. Po zakończeniu regulacji, słuchawki Beoplay E8 zapisują wprowadzone ustawienia aż do ponownej regulacji.
W funkcji ToneTouch inżynierowie akustycy firmy Bang & Olufsen utworzyli różnorodne profile akustyczne dedykowane do słuchawek Beoplay E8, aby dopasować dźwięk do różnych rodzajów czynności, takich jak uprawianie sportu, dojazdy do pracy lub słuchanie podcastów. Opcje te są dostępne jako ustawienia standardowe słuchawek Beoplay E8.
Aplikacja Beoplay App, podłączona do słuchawek Beoplay E8, ułatwia monitorowanie stanu akumulatora słuchawek na smartfonie.
Użytkownicy mogą sterować odtwarzaniem muzyki oraz personalizować słuchawki przez nadanie im określonego koloru i nazwy w aplikacji.
Po podłączeniu słuchawek Beoplay E8 do aplikacji Beoplay App, użytkownicy mają także możliwość bezprzewodowego pobierania aktualizacji.

[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay E8]
[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay E8 - zbliżenie]
[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay E8 - otwarte etui]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl