Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PERPETUAL TECHNOLOGIES - w dystrybucji Digital Audio System (30.07.2001)

W dystrybucji firmy Digital Audio System z Torunia znalazły się produkty Perpetual Technologies z USA. Ten amerykański producent rozpoczął działalność 3 lata temu w miejscowości Louisville. Założycielem firmy jest Mark L. Schifter a głównym konstruktorem Peter Madnick (wcześniej załozyciele Audio Alchemy).

W ofercie firmy znajduje się przetwornik cyfrowo-analogowy P-3A. Jest to urządzenie oparte na wielo formatowym przetworniku nowej generacji firmy Cirrus Logic (Crystal) model CS4397 SuperDAC o modulacji delta-sigma. P-3A jest urządzeniem 24 bitowym z częstotliwością próbkowania 96kHz z możliwością rozszerzenia do 192kHz. Charakteryzuje się dynamiką 120dB oraz zniekształceniami (THD+N) -140dB. P-3A obsługuje nowe standardy DVD-Audio, SACD oraz DSD. W ofercie Perpetual Technologies znajduje się jeszcze P-5A (przetwornik/korektor DSP/przedwzmacniacz); korektor cyfrowy pomieszczenia odsłuchowego i kolumn głośnikowych P-1A; cyfrowy korektor kolumn głośnikowych SOCS oraz zasilacz Monolithic Sound MSP 3.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl