Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VINCENT - przedwzmacniacz gramofonowy PHO-701 (14.07.2017)

Przedwzmacniacz gramofonowy Vincent PHO-700 został zastąpiony nowym modelem PHO-701. Urządzenie dostępne jest w kolrach czarnym lub srebrnym w cenie 2.590 zł (dystrybucja Audio System).

Obecny w katalogu Vincenta przez cztery lata PHO-700 był najlepszym i najlepiej się sprzedającym lampowym przedwzmacniaczem gramofonowym tej marki. Następca poszerza zakres funkcjonalności i ma też podwyższyć jakość dźwięku.

Tak jak u poprzednika zasilacz umieszczono w jednej obudowie, a właściwy przedwzmacniacz gramofonowy w drugiej. W ścieżce sygnałowej lampa 12AU7 pracuje jako podwójna trioda. PHO-701 ma jedno wejście stereo RCA oraz dwa wyjścia, stereo RCA i cyfrowe USB.

Za pomocą przełącznika DIP umieszczonego na spodzie obudowy można zmieniać impedancję i pojemność wejścia. W ten posób można dopasować do dowolnej wkładki i zoptymalizować jakośćbrzmienia. Na tylnej ściance znajduje się przełącznik wyboru pomiędzy wkładkami MM i MC.

PHO-701 ma też port USB na tylnej ściance. Dzięki niemu możliwa jest konwersja nagrań analogowych do postaci cyfrowej. W ten sposób sygnał z podłączonego gramofonu może być przekazany do komputera.

Dane techniczne PHO-701:

[zdjęcie przedwzmacniacza gramofonowego Vincent PHO-701]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl