Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDNOTE - zmiana w polskiej dystrybucji (8.07.2017)

Zmieniła się organizacja sprzedaży marki Goldnote na polskim rynku. Goldnote to marka handlowa włoskiej firmy Akamai. Nowym dystrybutorem jest Audiodelectus, a bezpośrednią obsługę klientów i kontrahentów prowadzi Delta Audio z Częstochowy. Uruchomiona została polskojęzyczna witryna goldnote.pl.

W ofercie jest dużo produktów do odtwarzania płyt winylowych. Gama gramofonów zaczyna się od modelu Valore 425 Lite (ramię w komplecie, cena 495 Euro), poprzez modele Valore 425 Plus, Pianosa, Giglio, Mediterraneo, aż do szczytowych modeli Bellagio (Bellagio Reference za 9.500 Euro, Bellagio Conquest za 48.000 Euro).

Najtańszą z wkładek gramofonowych jest Vasari Red za 195 Euro, a najdroższą Tuscany Gold za 7300 Euro. Ramię B-5.1 kosztuje 790 Euro a razmię B-7 z ceramicznym łożyskiem 1.550 Euro. Do wyboru są też dwa modele przedwzmacniaczy gramofonowych: PH-1 i PH-10.

Oprócz przedwzmacniaczy gramofonowych jest też gama innych urządzeń elektronicznych jak odtwarzacz CD, odtwarzacz plików czy wzmacniacze. W wielu przypadkach poszczególne modele są oferowane w różnych konfiguracjach. Wersje bazowe można wzbogacić o dodatkowe moduły poszerzające zakres możliwości funkcjonalanych.

Oferta kolumn głośnikowych zaczyna się od podstawkowego modelu A-3 XO (1.495 Euro). Następne w kolejności są podstawkowe A-3 XL i podłogowe A-6 XL. Dwa ostatnie modele są znacznie droższe. Podłogowe XT-7 kosztują 13.500 Euro, a flagowe kolumny XS-85 mają cenę 38.200 Euro.

Poza tym Goldnote ma szeroką gamę produktów akcesoryjnych. Są to między innymi kable głośnikowe, interkonekty, kable zasilajace, gniazda i wtyki, dociski płyt, akcesoria do ustawiania/kalibracji gramofonów, płyty winylowe, płyty CD.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl