Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AVATAR AUDIO - platformy antywibracyjne Receptor (5.07.2017)

Firma Avatar Audio (Osowicze k.Białegostoku) wprowadza na rynek trzy nowe modele platform antywibracyjnych Receptor. Ceny platform Receptor wynoszą w zależności od modelu i rozmiaru od 800 do 3.700 zł. Gwarancja wynosi 3 lata, istnieje możliwość wypożyczenia do testu.

Dotychczasowe platformy miały budowę jednowarstwową i będą od teraz oferowane jako najniższy model, Numer Cztery. Natomiast nowe modele - Numer Trzy, Numer Dwa i Numer Jeden - składają się z 5 warstw. Pomiędzy 3 warstwami z twardego antywibracyjnego materiału firmowego znajdują się 2 warstwy z miękkiego materiału antywibracyjnego.

W komplecie z platformami są stopki antywibracyjne: kulkowe lub magnetyczne (unoszące platformę na poduszce magnetycznej). Platformy Numer Trzy mają jeden komplet stopek kulkowych (pod spodem), Numer Dwa ma dwa komplety stopek kulkowych, Numer Jeden ma stopki magnetyczne pod spodem oraz stopki kulkowe na wierzchu. Stopki składają się z 4-5 warstw, tak więc całe platformy z wyższych modeli mają w sumie 13-14 warstw, na zmianę z twardych i miękkich materiałów, co ma tłumić wibracje o różnych częstotliwościach.

Platformy występują w trzech rozmiarach: małe 35×35 cm, średnie 45×40 cm i duże 55×45 cm oraz w standardowych kolorach rubinowym i grafitowobrązowym. Na zamówienie wykonywane są dowolne rozmiary i kolory.

[zdjęcie platformy antywibracyjnej Avatar Audio Receptor Numer 1]
[zdjęcie platformy antywibracyjnej Avatar Audio Receptor od spodu]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl