Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ANALYSIS PLUS - amerykańskie kable w dystrybucji Digital Audio System (30.07.2001)

W dystrybucji Digital Audio System z Torunia znalazły się kable Analysis Plus, powstałej w 1993 roku w miejscowości Flushing firmy amerykańskiej. Zespół badawczy firmy składa się z elektryków i fizyków. Firma zajmuje się komputerową symulacją urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Wśród klientów sa tak znane firmy jak: NASA, Boeing, Ford, Mitsubishi, ITT, Motorola a nawet CIA. Firma jest także producentem urządzeń do monitorowania pracy ludzkiego serca.

Pracownicy firmy są także audiofilami i postanowili zaprojektować kable. Prace badawcze rozpoczęli 4 lata temu przeprowadzając skomplikowane symulacje komputerowe. W rezultacie powstała opatentowana (U.S. Patent 6,005,193) konstrukcja kabla o nazwie "Hollow Oval". Unikatowa geometria kabla zapewnia minimalny efekt naskórkowy, bardzo niską indukcyjność i oporność oraz doskonale eliminuje zakłócenia EMI/RFI.

W ofercie Analysis Plus znajduje się 6 kabli głośnikowych, 3 interkonekty, kabel cyfrowy, 3 video oraz kabel sieciowy. Ceny kabli mieszczą się w przedziale od 55zł do 2.500zł. Ofertę firmy uzupełniają wtyki bananowe, widełki oraz widełki o nazwie T1 - w wersji pozłacanej i srebrzonej.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl