Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&O PLAY - douszne słuchawki E4 z redukcją hałasu (20.06.2017)

B&O Play wprowadza na rynek Beoplay E4, słuchawki z systemem redukcji hałasu (ANC) nowej generacji. Są one dostępne w czarnym kolorze w sugerowanej cenie detalicznej w wysokości 1.099 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Beoplay E4 ma udoskonaloną technologię redukcji hałasu (ANC). Tłumienie niepożądanych dźwięów jest o 15dB lepsze niż w poprzedniej generacji z Beoplay H3 ANC. Podobnie jak we flagowym modelu Beoplay H9 wykorzystywane są dwa mikrofony w ramach hybrydowej technologii redukcji hałasu. Beoplay E4 rejestruje hałas otoczenia i muzykę ze słuchawek po to, aby je potem odpowiednio od siebie odseparować, generując sygnał blokujący niepożądane dźwięki docierające z zewnątrz.

W słuchawkach pracują przetworniki dynamiczne. Obudowa słuchawek została skonstruowana z metalu. Beoplay E4 posiada miękkie i niedrażniące uszu pianki zapewniające komfort użytkowania, pasywnie eliminujące również hałas otoczenia. Jednostka sterująca muzyką została przeprojektowana, aby zapewnić łatwiejszy i bardziej intuicyjny interfejs użytkownika.

Akumulator litowo-jonowy zapewnia do 20 godzin pracy. Ładowanie trwa 2,5 godziny.

Na wyposażeniu jest funkcja nazwana Tryb przeźroczystości (Tranparency Mode). Jednym szybkim gestem można jednocześnie wyłączyć muzykę oraz pracę systemu ANC aby uzyskać kontakt z otoczeniem. Użycie tego samego gestu spowoduje włączenie ANC i odtwarzanie muzyki od momentu, w którym została wyłączona.

W zestawie z Beoplay E4 znajdziemy: przewód ładowania, adapter samolotowy, cztery różne silikonowe wkładki, jedną parę wkładek Comply oraz etui.

Dane techniczne słuchawek Beoplay E4:

[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay E4]
[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay E4 - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl